Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Levné volání - koho si vybrat

Ahoj, hodně lidí asi nyní řeší kde a jak ušetřit na volání a SMS.

V poslední době se hodně mluví o virtuálních operátorech.
Máte někdo zkušenosti? U koho jste? Kolik jste takto ušetřili měsíčně?

Já jsem zatím u T-M, ale uvažuji že odejdu právě k nějakému z virtuálních operátorů. Docela mne zaujala nabídka www.citymobile.cz máte někdo zkušenosti?

Jsem u Mobil.cz - 2,20 Kc/min., vyhovuje mi to akorat, hlavne jsem u nich ale kvuli netu zadarmo, ikdyz teda pomalymu, ale me to staci.

Jinak hodne zalezi kolik provolas. Pro ty malo volajici, je nejlepsi kreditni system a teda Bleskmobil a Mobil.cz. Pokud volas vic, tak pak nejakej levnej pausal, to City neznam, ale treba CEZ mobil ma zajimavou nabidku, hlavne pokud si to od nich poridi cela rodina.

Tak jsem přešel k City Mobile a zatím bez problémů. U T-M jsem měsíčně platil přibližně 550,-. Nyní za stejné volné minuty, SMS a data platím 250,-. Šílený rozdíl...:-/ Raději nechci ani počítat kolik jsem u T-M za 13 let nechal.