Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Danove priznani

Zdravim, potrebuji poradit...je mi 27 studuji CVUT strojni fakultu posledni
rocnik a mam brigady na dpp, jednu stalou a zajima mne jestli musim delat
danove prohlaseni? Jde o to, ze v te stale praci jsem si vydelal za rok 67
tisic a v jedne na konci roku 5 tisic...jinak to byly nejake brigady na
ruku bez smlouvy, coz bylo super, pac byla hodne penez :-) a jde mi tedy o
to, jestli mam delat to danove priznani? Nasel jsem si na netu..."povinnost
podat danove priznani se tyka vsech zamestnancu, jejichz hruby prijem, byt
v jednom mesici, prekrocil hranici 103 536 kc? Dle toho mi vychazi, ze
nemusim, pac mam jen z te stale prace protokol zdanitelnych prijmech a ten
druhy nejak nemohu najit..tedy z te druhe prace, kde jsem si v minulem roce
vydelal jen 5 tisic

Jen dvě věci jsou jisté, smrt a daně. :-D

Ale zrovna v tvém případě, se jim pro tentokrát vyhneš. Je to ok, jak píšeš. Pro klid v duši, příště zavčasu zkonzultuj s účetní, pokud možno dříve, než 25. března. ;-)

Babis
babis66@seznam.cz