Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OSVČ a DPP v daňovém přiznání

Dobrý den, řeším problém co přesně zahrnout do daňového přiznání.
Od 1.1.2013 až do konce listopadu 2013 jsem byl vedený jako student + zároveň jsem byl i osvč (vedlejší činnost cca 80 000kč).
V říjnu jsem navíc začal pracovat na DPP (částka pod 3000kč za měsíc, celkem za říjen až prosinec 7007 Kč).
V prosinci jsem byl jinak veden na úřadu práce (ukončil jsem studium), kde jsem dokládal, že výdělek nepřevyšuje 4000 Kč měsíčně.
Příjem z osvč vedlejší činnosti je jasný ten zahrnu do přiznání jako jsem to dělal každý rok, ale mě by hlavně zajímalo zdali do daňového přiznání musím zahrnout i těch 7007 Kč z DPP?
poznámka: u zaměstnavatele (kde jsem byl na DPP) jsem podepisoval růžové prohlášení a mám od něj i potvrzený přehled. Děkuji za pomoc

Ale kam přesně se to v daňovém přiznání napíše, když to nejsou peníze z podnikání?
Navíc já používám výdajový paušál a přece paušál nemohu použít i na peníze z DPP nebo ano?

Zapíšete do tabulek určených pro příjmy a daň ze závislé činnosti,
první tabulka + začátek druhé v oddílu 2
(viz odkaz na obrázek na konci této odpovědi;
části pro závislou činnost jsou červeně orámovány).

Paušál můžete použít pouze na podnikání, na příjmy ze závislé činnosti (DPP) ne.

Doporučuji postupovat podle pokynů k vyplnění daňového přiznání (formát PDF, 159 kB),
případně zajít se všemi podklady na FÚ k referentce, k níž spadáte,
(podle mých zkušeností by Vám mohla/měla pomoci).

---
Napadá mne, že byste v případě nižšího příjmu ze závislé činnosti
nemusel u zaměstnavatele podepisovat prohlášení k dani z příjmu
a nechat odvést srážkovou daň, která do daňového přiznání nevstupuje.
Je to sice škoda, ale zase byste měl o starost (a práci) méně ...