Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodej do zahraničí (zaslani penez na účet až po zaslaní potvrzeni čísla balíku)

Zdravim,

mam kupce na určity produkt, ktery ma hodnotu 25 000kč, kupující je ze zahranici, tudiz mi poslal potvrzeni o platbe na muj účet, ale banka nevyda penize na muj učet dokud neuvidi nějaky dukaz, ze jsem balík odeslal.

Bojim se, ze muze jit o lehce vygenerovany formular kupujicim, muze jit o nejaky podvod, tak se ptám, chodí to tak? Nebo jak toto vyresit abych byl chraneny i já?

S pozdravem Vosmík

Ono celkovo...na zapad od nas je vsetko lacnejsie, na vychod tiez tak mi kua niekto vysvetlujte preco by chcel niekto kupovat zrovna vec odo mna? To je taka unikatna alebo ma fakt vybornu cenu?
Veci predavaj bezpecne cez ebay napriklad a vyhnes sa takymto africkym slataninam.

Myslím,že žádná banka nemá při zadávání příkazu k platbě nikde kolonku"Zatím ty peníze nikam neposílejte,dokud se vám někdo neozve".Prostě převod hned provede,pokud nemá podezření na nelegální transakci.Napiš tomu kupci,jako že jsi na to skočil,standardní odpověď typu: Zboží bude odesláno ihned po připsání částky na můj účet.