Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno plus500 - vklad

Dobrý den,
známý mě požádal, že jestli bych mu přes můj účet neposlal jeho peníze na jeho plus500 účet, aby s nimi mohl obchodovat (nevím jestli ho už má nebo si ho chce teprve založit), z toho důvodu že vlastní bankovní účet nemá.. Jen se chci zeptat, protože se mi to prostě nezdá, jestli je jedno z jakého účtu tam ty peníze přijdou. To nemají nějak ošéfované, aby jim tam peníze poslal jen ten člověk, na čí účet se platba vztahuje? Za další by mě zajímalo (pokud je odpověď na předchozí otázku "Ano, je to jedno z jakého účtu") zda by ta platba byla opravdu jednorázová a já už bych s tím potom neměl nic co do činění.. Vůbec se mi to nelíbí, a proto prosím o vaši radu. Díky.

z důvodu napadení reklamními agenty zamykám (Kurt)

U Plus500 již samozřejmě podobné "přeposílání" peněz možné není, a to jak z běžných účtů, tak i ve formě dalších platebních metod. Souvisí to s regulacemi - viz. recenze-plus500 , kterým Plus500 podléhá. Pro obchodníky z toho například vyplývají přísnější kontroly jejich totožnosti apod.