Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vážený zákazníku,

16. února 2014 v čase od 01:00 do 08:30 h (v noci ze soboty na neděli) proběhne plánovaná odstávka našich systémů.

V tomto čase nebudou dostupné tyto systémy:

- internetové bankovnictví
- mobilní aplikace + IB Light
- SMS
- mLinka (dostupná jen v informační módu)
- systém žádostí o produkty

Pozor: Platby kartou nebudou dostupné od 1:30 do 8:30, připravte si prosím dostatečnou hotovost.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

Přejeme Vám hezký víkend.

tým mBank

Máte pro to pochopení? Kdyby to bylo jednou za čas, ale zdá se mi, že to snad je každý měsíc nebo co. Jako sorry, já pro to pochopení nemám. Představa, že se nemrknu na mail a někde budu chtít platit a ono: sakra
se mi moc nelíbí.

Můj dotaz pro uživatele ostatních bank (mám v ČR pouze tuhle), dělá vám tohle ta vaše také? Nebo ještě něco horšího?

Děkuji a pěkný večer.

U mé banky (Poštovka) jsem to zažil asi dvakrát. Vždy to bylo v podobnou dobu, třeba ze soboty na neděli ve dvě ráno. Neshledal jsem to omezujícím, co bych v té době tak nutného potřeboval? Když se v tuto dobu zadá příkaz, stejně odejde až v pracovní den.

Je to normalni u vsech bank.

Pravidelne odstavky systemu jsou nutne z hlediska udrzby. Proto se to taky dela v noci o vikendech, aby to postihlo co nejmin lidi. To ze mBanka ma ted odstavky castejsi a jeste chvili mit pocitam bude, souvisi s prechodem na novy super cool fejsbuk system. :-)
Zalozil jsem si kvuli tomu ucet v AirBank, velmi povedene internetove bankovnictvi, ale mimochodem uz jednu odstavku meli taky.

No banku kvůli tomu měnit nebudu, jen platba kartou v noci třeba v restauraci, zase není něco tak vyjímečného. Prostě raději tahat záložní hotovost. Zase je fajn, že je to tak často, že už si to člověk i pamatuje, pozor! o víkendu to může být ]:)
Nové bankovnictví jsem ještě neviděl. Nechám se překvapit, až to bude nutné tam vlézt :-)
Díky za reakce.

Je spoustu míst, kde karty neberou. V prodejně MHD kam chodím berou jen hotovost. V hospodě berou jen hotovost. A nedejbože když příteli zavolá dispečer, že má být ještě tu noc dejmetomu na Slovensku, tak lístek si zaplatí taky jenom hotově + výměna za eura. Navíc karta je psaná na mě, což by při placení vyvolalo značné pochyby.

Známému se kdysi stalo na jednom pražském letišti co má teď nového majitele, že si potřeboval vybrat z bankomatu. Tak do jednoho strčil kartu, ale bankomat ji odmítnul, u jiného to samé a u třetího mu to napsalo, že ještě jednou a karta mu bude zabavena. Když se pak ve své bance ptal, co se dělo, zjistil, že zrovna v té době měli nějaký výpadek.
Já jsem se z toho poučil. Pokud mi bankomat nevydá peníze v okolí domova (taky se mi to už stalo) nebo při nákupu v hyperqelbu, nic se nestane, plný koš tam nechám a doma někoho pumpnu, ale když beru benzín a chci platit kartou, tak u sebe mám dost peněz na platbu hotově a když jsem někde, kde by mi dělalo problém, kdybych peníze nedostal, mám u sebe vždy nějakou nouzovou hotovost.