Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výdělek ve 14

Dobrý den,
před tím než tohle úplně zavrhnete chtěl bych vám jen říct že si uvědomuji že to je otázka pro nějaké "trapné" zpovědnice, či něco takového, ale já to myslím opravdu seriozně.
Ale k dotazu : Je mi 14, a chtěl bych si sám vydělat nějaké peníze na nový mobil ( stojí 7,000 kč ) a já mám zatím našetřeno tak cca. 2000-3000 kč a rodiče nebo příbuzní by mi na něj asi doplatili, ale chci si na něj vydělat sám...

Díky za odpověď

Aj v 14 sa da zarabat. Ak si sikovny a nieco vies...
Pokial ta zaujimaju pc mozes pomoct par kamaratom za odmenu, spravit im nejake stranky, zlozit, ci odvirit pc a pod.
Pokial si manualne zrucny mozes ist nieco vyrobit a predat to cez net, ako 14 rocny sa uz uplatnis aj ako pomocnim pri stavbe domu a pod.
Samozrejme nic nemozes robit na zmluvu, vsetko neoficialne a peniaze hned na ruku a nezdanene, co ta isto potesi.
Otazka mi pride dost naivna, zarabat sa da naozaj hocikde...ked chces.