Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Střední škola (kuchař číšník)

Zdravím.
Nevěděl jsem,do jakého témata to dát,tak to dávám sem.
Jsem v 9. tříde a vyprdl jsem se na učení (za celý rok jsem se učil pouze básničky,referáty..).
Hrozí mi dvě pětky. (dějepis a fyzika).
Na 2. pololetí bych chtěl udělat trojky,ale to mi již asi nepomůže.
Chtěl jsem jít na SŠ ve Frýdku - Místku na Kuchaře Čísníka.
Má cenu vůbec podávat přihlášku,když mám dvě pětky?
Děkuji.

Hrozí mi dvě pětky. dějepis a fyzika

Toto je jedna zo zahad, ktore nikdy nepochopim.

Má cenu vůbec podávat přihlášku,když mám dvě pětky?

Spytat sa na danej skole.

Na 2. pololetí bych chtěl udělat trojky,ale to mi již asi nepomůže.

Za mojich cias boli klucove predchadzajuce koncorocne a polrocne 9. vysvedcenie. Mam za to, ze na 9. koncorocne vacsina SS srala. Opak sa nam tvrdil z dovodu, aby sme sa posledny polrok neprestali ucit, co sa ale v nasom pripade jaksi nepodarilo. Neviem, ako to je dnes...

Jde o to, kolik se tam bude hlásit zájemců, jestli si budou moci vybírat nebo jestli tam budou lákat každého kdo půjde kolem. Dějepis a fyzika snad ve společném stravování tak moc důležité nebudou - jaké máš ostatní známky? Pokud by s těmi známkami v pololetí měl být nějaký problém, nedalo by se to řešit, že bys devítku opakoval (a na učení se nevyprdl)?

Mas pocit, ze tu niekto z nas vedie danu skolu, kde sa chces prihlasit?
Co nechapes na tom, ze skola zoberie tolko ziakov kolko moze a samozrejme, ze najprv zoberie tych s lepsimi znamkami a az potom stratene existencie ako si ty8-).
Pokial uz boli odovzdane prihlasky a skoncene obdobie ich podania tak si zavolaj do tej skoly, pokial nie na tuto otazku ti nikto nevie odpovedat, pretoze ani sam riaditel nemoze vediet kolko ziakov sa mu tento rok prihlasi do prveho rocnika (vie len kolko maximalne moze prijat).
A este je tu sanca, ze ked si pozrie tvoje vysvedcenie a hodnotenie zo skoly je mozne, ze prihlasku aj tak zamietne, pretoze nebude chciet mat na skole problemoveho ziaka.

Nojo,ale v to článku píšou i tohle:
S naplněním oborů škola nemá žádný problém. „V oboru kuchař-číšník otevíráme každý rok jednu třídu po dvaatřiceti žácích a máme je naplněné. Při přijímacím řízení musíme některé uchazeče i odmítat.
Takže tam asi bez šance.