Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Paypal a poplatek ČS

Dobrý den,
mohu se prosím Vás zeptat, zdali se platí poplatek České spořitelně za převod peněž právě z paypalu? Zde mám uložené peníze v české měně, takže se o žádný převod měn mezi bankami konat nebude. Děkuji za odpověď :)

normální = domácí platební styk :-) sazebník je taky pro zahraniční platební styk a tam jsou větší pálky

Paypal má od ČNB licenci, Paypal spojí účty klienta jen jediné země, nelze kombinovat účty více zemí s jedním paypalem