Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno půjčovna nářadí

Dobrý den,přemýšlím o zřízení půjčovny nářadí,a chci se zeptat,zda je možné půjčovat i stroje či nářadí nakoupené např. na nějakém bazaru????Děkuji za každou odpověd...

To co koupíš třeba v bazaru je tvůj majetek, to co půjčuješ ze svého majetku se děje pod hlavičkou volné živnosti a jako živnostník podle živnostenského zákona to děláš na své triko a ručíš celým svým majetkem a tady se kruh uzavírá. :-)