Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OT: Víno?

Nevím, jestli tento příspěvek nepatří spíš do právní poradny. Určitě se zde nejedná o klamání zákazníka, ale někdo by se mohl mylně domnívat, že jo.
Dostala se ke mně tato "vína". Určitě jsem je nekupoval, asi mi je někdo daroval ve smyslu: "Mám to vylejt do záchodu, tak s tím raději někomu udělám radost."
[http://ekonomicka.poradna.net/file/view/3-vino-jpg ]
Na zadní straně byla nálepka s českým textem čitelným pod silnou lupou - vyjímám. ... bílé víno (10%) ... vyrobeno v Polsku.
A na internetu, když jsem hledal, co to znamená, jsem našel tohle:
http://hn.ihned.cz/c1-767831-sporny-obsah-pod-hono snymi-etiketami
Dobrou chuť.

je třeba přihlédnout k faktu, že ty flašky se v obchodech prodávají max za 80Kč, je to často vidět prodávat v rozmezí 60-70Kč, i to svědčí o tom, že to nebude kvalitní

ti co nechtějí mít právní problémy tak výrobe označují "alkoholický perlivý nápoj 10 %", tuhle hrůzu by neměli značit ani jako SEKT, Moskovskoe Igristoe je lacinou nážkou kvalitního sektu Rossijskoe/Sovetskoe Igristoe včetně (to sovětský starší ročníky dobře znají :-) ). Když sekt tak Bohemii nebo Rossijskoe. Nebudu zde rozebírat falzifikáty to je jiná kapitola a dokážou se v tom orientovat jen znalci.

určitě to není zdravotně závadný, možná to lze vypít k jídlu, rozhodně nekupovat pro oslavy a pěkné chvíle :-)

Jednak to napodobnuje znamu značku sektov,jednak to klame už z pohladu povodu-ruska etiketa,skutočny povod inde,neznaly zakaznik kupuje niečo,čo nieje to,čo by to malo byt a to je bohužial v podstate vedome zavadzanie zakaznika......všade inde by to bolo považovane za plagiat.......

Už zdálky je vidět, že to Moskovskoe Igristoe je azbukou. A Pohl-Reich řekl, že Všechno co přišlo vždycky z Ruska stálo za hovno...vždycky prostě jo..ať to byl holící strojek nebo ať to byly alespoň válenky...všechno to stálo za vyliž prdel....

PS: četl jsem, že je to z made in polska.