Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plat ve státnim podniku

Dobrý den,
chtel bych Vás poprosit o radu.
Nastupuji jako kuchař do sociálního ustavu.
mám Hotelovou školu s maturitou a vyšší odbornou školu (obor bezpečnost práce) ukončení absolutorium- titul Dis.
Chtějí po mně dodělat vyuční list kuchaře.
Chci se optat kde budu zařazen v platové tabulce. Bude se mi tam počítat vyšší škola nebo ne když neni v oboru.
Praxi nemám.
Díky

Socialne ustavy a podobne inštitucie su obvykle financovane z rozpočtu mesta,obce etc,platovo budeš zaradeny podla funkcie,ich obvykle zaujima,či im vari vyučeny kuchar,ktory vie varit,nie či ma x titulov z ekonomie alebo jadrovej fyziky,oni si možu dovolit financovat konkretne profesie s obvyklymi platovymi tarifami pre danu profesiu