Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaky program na sklad a faktury?

Ahoj,

potreboval bych tip na nejaky program na jednoduche vedeni skladu a automatickeho vytvareni faktur na prodane polozky. Nechci zadny tezkotonazni ucetnicky software. Tech jsem zkousel nekolik a prislo mi to zbytecne slozite. Zatim jsem objevil jen ProFact.

Nejake dalsi tipy?

Pre jednoduche ucto je u nas asi najlepsia Alfa (kros.sk), bohuzial neviem, ci maju cesku lokalizaciu ako ma Pohoda (ta je podla uctovnikov zase lepsia v podvojnom uctovnictve).
Alfa sa da do urcite poctu poloziek pouzivat bezplatne. Pouzivam uz asi 5 rokov.