Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem skylink a nevyžádané dopisy na dobírku

Ahoj,
už asi po třetí mi přišel babče dopis na dobírku od skylinku. Dopis je na dobírku za nějakých 350 Kč. Žádnou službu jsme, snad, neobjednali a netuším co chce skylink uhradit. Na dopise není napsáno nic, podle čeho bych zjistil co vlastně platím a ve správci karty na webu jsem taky nic ohledně této částky nebo dopisu nenašel.
Řešil někdo podobnou situaci, nebo ví někdo o jaký dopis jde? :)

Ti povim co to je, je v tom nová katra do příjmače,dělali výměny kodování vysílání a tu starou co máte na tu to přestane hrát. Nám to přišlo/nabídli to taky/ nevybral jsem to a koupil radši Set top box.

Pokud nejsi poživatelem těch jejich předplacených služeb/programů/ stačí ti české televize bez těch sloveskejch a bůh ví jakejch udělej to samé.

Jediné co že místo talíře a sat. příjmače dáš anténu se set top boxwm a vyjde tě to nastejno, jak peněžně tak programově.