Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poslání peněz šekem do zahraničí

Dobrý den,

jsem v určité situaci, kde je vyžadování zaslání 5 liber šekem na určitou adresu. S platbou přes šek ale nemám žádné zkušenosti, můžete mi prosím poradit kde informace hledat, případně rovnou jak platba šekem probíhá, jaký je vůbec princip?

Mám poslat poštou šek do Británie, kde mám něco objednáno. Vyřizuje se to třeba na poště a jak funguje stržení peněz, nebo se peníze složí na daném místě a dostanu šek? Děkuji moc za rady a pomoc.

Pripadne priamo cez poštu,poštovu banku medzinarodnou šekovou poukažkou,alebo tam možeš priamo previest peniaze cez Western Union,tam takisto nieje problem si dohodnut platbu u britskeho predajcu,je to menej bezpečne ako využitie platby cez banku a medzinarodnu šekovu poukažku,ale je to velmi rychly sposob platby,doporučujem použit len pri overenych predajcov....