Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Název Firmy

Zdravím.

Byl bych Vám vděčný za pomoc při vymýšlení názvu firmy. Jsem bytový architekt, řeším zejména rekonstrukce bytů a domů vč. realizace.

Název by měl být:
- jednoduchý
- snadno srozumitelný/vyslovitelné (pokud možno vynechávat písmena X,Q,R)
- snadno zapamatovatelné nebo originální
- můžou být i složeniny př. BYTARCH (Bytový architekt,
- odlišné od konkurence
- pokud možno česká slova

Snad jsem vám pomohl určit směr. Moc Vám děkuji za každý nápad.

Těžko radit, dal si málo inspirace. Název firmy se může skládat z jména/příjmení, z města kde firma sídlí atd.
Třeba kdyby si byl deratizátor z Brna jménem Ivan Liška, mohla by se tvoje firma jmenovat DEBIL (Deratizace Brno Ivan Liška):-)