Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aukro, metoda Platby PayU

Nazdar, co umí Payu platba v aukru?
Umí si strhnout od prodejce poplatky za vystavení?
A nehrozí to, že prodejci přijde platba o den později(biť je na to upozorněn, že kupující zaplatil) než normálním bankovním převodem(nebo ť platba má místo "1 hopu" 2" hopy")?

Poplatky za vystavení účtuje aukro pouze prodejci. Ty, jako kupující s tím nemáš nic společného.

Platba PayU probíhá takto: Něco koupíš a zaplatíš pomocí PayU. Peníze se ze tvého účtu odešlou na účet PayU a od to jde na účet adresáta. Ten peníze obdrží až po zúčtování. Je to něco jako prostřední mezi kupujícím a prodávajícím. Ještě záleží na tom, jak má příjemce nastaveny výběry. Minimum je 150kč, takže když pošleš platbu 149kč, peníze mu připíšou na účet až přesáhne částku 150kč, takže až obdrží nějakou další platbu přes PayU.

Na aukru takto platím už dlouho a nikdy nebyl žádný problém...