Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paypal - refund

Zdravím všechny, dostala jsem mail od PP, že mi byl zaslán refund (ebay), ale peníze na PP nejsou. Toto zaslání se přece objevuje víceméně okamžitě, je to tak? Co v takovém případě dělat? Děkuji za radu.

Myslím si že ho tam máš, musíš jen proskákat na PayPalu všechny možná okénka, dokud to neobjevíš.
Někdy se to postaví i tak, že máš jakýsi přebytek na účtu Paypalu, který se přednostně spotřebuje při další platbě, ale obvykle se peníze vrátí zpátky na kartu/účet.
Jen to opravdu není vidět hned na první obrazovce, hledej v historii, obvykle je to hned u platby za určité zboží, tak je vidět i refund.