Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plyn od E.ON?

Přišla nám příčurka s nabídkou (stačí podepsat a poslat), abychom přešli s odběrem plynu k E.ON. Je u toho srovnání s cenami u RWE - E.ON je o pětinu levnější. No, nekupte to, když je to tak levné.
Ale není v tom nějaký zakopaný pes někde drobným písmem pod čarou?

A vy máte nějaké zkušenosti? Ono nejde ani tak o to, co se v těch lákadlech píše, ale hlavně o to, co se tam nepíše. Například už jsem taky dostal dopis od firmy co mi dodává elektřinu a tam se psalo, že konkurenti nabízejí levnější tarif, ale už nepíšou, že to je jen část poplatků a že se ještě musí platit něco jiného někomu jinému, snad majitelům drátů co ke mně ten proud vedou. A aby se v tom obyčejný člověk vyznal, tak by měl snad absolvovat plzeňská práva.