Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Platební terminál

Dobrý den, ve svém obchodě bych chtěl zřídit možnost platit platební kartou. Jaké jsou veškeré možnosti plateb? jaká banka nemá poplatky popř. jaká má nejmenší poplatky? Pod jakým názvem to u banky najdu (na jejich webu jsem vždy našel jen z pohledu pro zákazníky)...Děkuji za pomoc

U všech bank se dá zařídit nezávazná nabídka na POS terminál, často mají na webech online formuláře, když ne tak zavolat na infolinku. Potřebují něco vědět o tvé firmě, iniciály a tak, bez toho dostaneš nikdy seriózní nabídku, nabídka se dělá na ústředí banky tam jsou pravomoci, pobočky jen vyřizují dokumentaci.