Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlevnější doprava z USA

Dobrý den,
mám v úmyslu zakoupit si a prodávat zboží z Amazon.com.

Ovšem, obchody, ze kterých si chci nakupovat, nenabízejí zasílání do ČR, a proto bych rád využil nabídky virtuálních adres. Ale ceny za dopravu jsou oproti cenám na Amazonu opravdu šílené. Nechce se mi opravdu platit 2.500 korun za 10kilový balík, ani využívat lodní kontejnerovou dopravu a čekat na balíček čtvrt roku. Máte nějaké jiné návrhy, popřípadě jiné způsoby dopravy? Děkuji Vám moc, Treska.
Zmena kategórie, pôvodne: Podnikanie (fleg) (reklama) (reklama)

Pošlete balík do USA s DeliBarry (reklama) (reklama)

musel bys najít někoho kdo ten kontejner zaplatí a nechá tam pro tebe místo na titěrný balíček (podléhá to stejně clu a dani jakmile se to objeví v Evropě). kontejner je levný pouze k velkému převáženému prostoru a vysokým přepravním kapacitám..... to už by bylo vhodné otravovat své okolí kdo tam jede a v kufru ti to přiveze domů. dost nereálné