Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podnikatelský príspevek

Dobrý den, chci zacit podnikat, jednalo by se o velkoobchod se zivymi zviraty, tudiz import/export.

Jenze co jsem se vsude docetl tak jsem zjistil ze prispevek na start podnikani dostane pouze clovek ktery je evidovany 3 nebo déle mesícu na UP, bohuzel ja jsem momentalne jeste pracujici, tudiz nemam narok na zadny prispevek? Podnikat planuji na Slovensku, presneji Trenciansky kraj.

Dekuji za vasi ochotu a cas.

Buď to myslíš vážně a máš nějakej podnikatelskej plán, rozpočet atd, v tom případě si vem standardní podnikatelskej úvěr (třeba s odkladem splátek). Nebo se na to raději vykašli nebo to bude stát jen mnoho zvířat život a ty se brzo utopíš v exekucích. Ono to není jen o tom něco dovézt a za celkové náklady + marži prodat. To jsi sakra na omylu a velice naivní.
A začínat s tím, že ti někdo něco dá? To máš teda hezky našlápnuto na nadělání si dluhů, který budeš splácet až do smrti.