Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Overena brokerska firma na SK

Furt mi vyvolavaju vselijaki dilerkovia a snazia sa ma nahovorit, ze nech cez nich obchodujem s CP. Kedze ide o rozne nove srocky, ktore sice maju licenciu od NBS, ale inak neverim ani nos medzi ocami ja by som chcel burzu opat skusit chcel som rpavit nejake nakupy cez Tatrabanku len ti blbic uz zrusili brokerske sluzby hoci na stranke ich este stale ponukaju.
Vie mi niekto odporucit naozaj serioznu brokersku firmu, cez ktoru by sa dali riesit obchody na burze?

Plus500. Je pravda, že nemajú licenciu od nbs, ale sú paradoxne najspoľahlivejší. A majú prehľadný software. Majú licenciu v UK a Švajčiarsku a sú riadne zapísaný v registroch a majú poistku v UK + ešte vlastné imanie na príp. vyplatenie v neočakávaných prípadoch.