Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sluchátka Beats by Dre

Než začnu psát otázku, chci se omluvit, že to tu nemá co dělat, ale prostě jsem nevěděl, kam to zařadit.

Dobrý dne, chtěl bych si koupit Sluchátka Beats by dre. ze stránky beatsbydre.com nevíte, zda je posílají do Evropy (české republiky), já to nemohu najít.

Díky za odpověd, s pozdravem Pan Low

je to firemní web bez eshopu (ceny jsou evidentně doporučené), mají re-sellery po celém světě

v tomto případě si víc prolez eshopy, jestli ti dá někdo tip na nákup z USA.... jinak se podívej sem www.heureka.cz.... řada výrobků není u nás cenově přepálená, zvaž problematiku reklamace a obtížnosti to řešit se zahraničím, těch 500-1000Kč nemusí hrát roli

zapomněl jsem na daně - třeba DHL a pošta na to vyměří daně: ?% cla (není velké) a z ceny zboží+cla vyměří 21% DPH a to je to co setře cenový rozdíl mezi zahraničím a Českem :-/ (pošta dnes už všechny zásilky skenuje a nerozdělává je, část zásilek s úmyslně sníženou cenou pod vyměřením DPH může projít, protože ten sken ovládají lidi a ti taky chybují, je to jako hrát loterii)