Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poplatky zpět - zkušenosti?

Zdravím, také jsem poslal plnou moc iniciativě poplatkyzpet.cz, chtěl bych vědět, jestli už někomu z vás něco vymohli, nebo jestli už máte nějaké vyrozumění co a jak. Jsem totiž zvědavý jak to dopadne.

Díky

jak už tu někdo naznačil, ta plná moc může být problém (nečetl jsem jí, leč slyšel protiargumenty - Máte slovo).
Soudni náklady a náklady na právníky budou v objemu cca půl miliardy, pokud to žalobci (lidé) projedou, ty asociace či spolky nedisponují takovým jměním, aby to uhradili, a co tedy pak?

ta půl miliarda je hodnota všech poplatků za hypotéky v bankách, náklady na soud spolykají nějaký ten milion. Ta zastupující firma počítá s výhrou sporu a zpětné vyplacení poplatků klientům, jen mi není jasné, z čeho tu šaškárnu zatáhnout.

ne, nebudu to ověřovat (čt archiv), ale pokud si to dobře pamatuju, cca 400 mio spolknou poplatky (soudní, právníci, atd - počítaj to na klienta, nikoliv jako celek). tedy dohromady tam vytočej skoro miliardu. A vtip je právě v tom, že když to ti žalobci projedou, kde vezmou těch 400 mio :)

se to pěkně zamotalo
http://byznys.ihned.cz/zpravodajstvi/c1-59950600-s oud-zamitl-zalobu-csob-o-vraceni-poplatku-za-uver
jak to sleduju, tak na této kauze neprodělají ty firmy, kterým lidé dávají plné moci, neúspěch podané žaloby vč. zaplacení nákladů soudu a protistrany nese klient, pokud chce klient stáhnout žalobu, bude ho to stát x-tisíc právnímu zástupci podle podmínek plné moci.... to nejlepší co klient může udělat je čekat a plnou moc nikomu nedávat :-)