Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Akcie

Ahoj, potreboval by som poradit ako to funguje so zarobkom pri skupovani a predajom akcii . Ide mi o to co sa zo zarobku odvadza. Zacinam na plus 500 kde ponukaju vstupny bonus tych 25 eur . Pocul som uz o plus 500 vselico, jedna strana ho chvali, druha nan nadava ale na zaciatok mi to staci . Takze prosim o odpoved co vsetko sa odvadza a ak mate niekto skusenosti s vyberom zarobku na plus 500 tak aj o skusenosti. Vopred dakujem

V Čechách se platí jednotná daň 15% pokud mezi nákupem a prodejem neuběhlo půl roku. Pokud uběhla mezi nákupem a prodejem doba alespoň 6 měsíců, tak daň platit nemusíš.
Ovšem pokud jdeš investovat do akcií s myšlenkou 25E vtupní bonus je bomba, tak ti rovnou doporučuji na to zapomenout.