Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Plat pokladníka v kauflandu

Titul mluví za vše :) Jaký je plat pokladníka v kauflandu? Hlavně si nechte rady typu: vyhoogli si to. Já už nejakou tu pulhodinku googlim a nemohu nic najit :) takze spis ocekavam odpovedi od lidi co maji s touto praci zkusenosti.

Ano,s tím se dá souhlasit. Ovšem některé kaufy dávají 6.5 hod úvazek. Záleží na zaměstnanci,jak mu to jde,většina zde "znalců" nezná poměry v Kauflandech. Zábavné je číst,kamarádka mé kamarádky .... Je pravda,,že lempl si tam nevydělá.