Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem paypal

Chtěl bych si zalozit ucet na paypal, mam kreditní kartu bez internet banking. Půjde to zalozit?
Jaky mam zvolit ucet kdyz budu jenom nakupovat? Budou za to poplatky?

Jenom pro zajímavost. Na ebay jsem si zaregistrovala kartu, kterou nemám propojenu s žádným Paypalem. Peníze se mi odečítají z účtu, ke kterému patří, a když je prázdný, tak z PP, ke kterému mám přidanou jinou kartu a jiný účet. Před registrací na ebay jsem měla dva PP, ten druhý nepoužívám, nemám k němu přidanou kreditku ani účet. Při registraci na ebay se mi založil třetí PP na stejný mail jako ebay, (ty dva jsou na jiné maily). Zprávy o platbách a případné platby mi ovšem chodí na můj první PP s jinou mailovou adresou. Chápete systém? Že lze platit kreditkou nepropojenou s PP bych ještě pobrala, ale jak našel ebay můj PP s jinou adresou a proč mi předtím založil nový?

Já vím, zní to divně, ale je to tak. Začala jsem vyplňovat údaje, naskočilo, že si mám zvolit heslo a pak se mi rozevřel paypal zaregistrovaný na stejný mail jako mám ebay. Zadané heslo bylo k němu. Já si ho nezakládala. Možná se budeš divit, ale umím se vyjádřit, dokonce si ani nepletu ženský a mužský rod.