Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Urazové pojištění, pár otázek

Zdravím, v červnu jsem měl úraz, po několika vyšetřeních jsem od doktorky dostal papíry kde bylo na jedné straně rozepsány urazy, byly 4 a každý nějak obodovaný.. na druhé straně byla doba léčení od 14.6 do 23.7, chtěl jsem se zeptat, jak se to počítá ? pochopil jsem to z toho tak, že pojišťovna vyplatí nějakou částku za ty body a zároveň k tomu ještě nějak připočte něco za každý den toho léčení. Někdo mi říkal že už je to započteno v těch bodech, že dostával asi bod za každý den léčení, jak to tedy je ? nemám s tim vůbec žádné zkušenosti

Měl bys mít všechno popsáno ve smlouvě nebo smluvních podmínkách, které jsi při podpisu určitě dostal. Vím, je toho hodně stránek drobným písmem… :-p

Nebo se jedná o plnění, vyplývající ze zákonného pojištění zaměstnavatelů (pracovní úraz)?

Máš pravdu, stránek drobným písmem to je opravdu hodně, horší je že se v tom stejně nevyznám.. :D
To právě nevim, bylo to při praxích ve škole, netušim jak se to bere..asi holt počkám na výsledek, chtěl jsem mít jen tak přehled +- o tý částce