Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ma cenu jeste investovat do Bitcoinu?

Ahoj,
zacina byt zrejme, ze Bitcoin je investicni bublina. Brutalne exponencialni narust jeho kurzu za posledni mesice. Lide si ho nekupuji uz kvuli jeho ucelu, ale ciste jako spekulaci. (Skoda, protoze napad je to skvely). Toto vsechno zene cenu nahoru. Ma cenu jeste ted zacit spekulovat nebo si myslite, ze uz je to za zenitem a ze to praskne kazdym dnem? Jsem zvedavy, jestli to jeste vyroste o nekolik set procent tento rok nebo to spadne skokem na cenu pred rokem? Co by se mohlo stat?

hyperinflace je znakem krachu státu. Je pak logické, že hodnota peněz takového státu je prakticky nulová. A v časovém měřítku je to pak hyperinflace. A tím se jen potvrzuje to, co jsem napsal výše - že měna odráží hospodářskou kvalitu daného státu.

Co odráží BTC? Nic, snad kromě ochoty investorů investovat volné prostředky do rizikových investic (a tedy přehřátost trhu)