Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Finance

Dobrý den a ahoj

Chtěla bych poradit, kde se dají vydělat nějaké finance na internetu. Kromě sex chatu atd....
Jsem maminka, samoživitelka dvou dětí a když jsou děti nemocné, tak ani nevím, zda koupit léky nebo jídlo, tak se věci tady mají v české republice.
Proto žádám o radu, kde si něco vydělat a co opravdu funguje.

loading...

a děti mi pohlídáš ty? Jde vidět, že nikdo není v obraze, co se týče maminky samoživitelky, která nemá kam dát hlídat děti, která nemá možnosti jako ostatní.
Jde vidět, že nikdo, kdo není ve stejné situaci, tak nemá ani páru, jak to tady chodí.

To,co fungovalo kdysi (začátek milénia) již nefunguje, Pokud třeba budeš něco prodávat,vše si musíš od dealera koupit. Pokud budeš chtít doma něco šít,vše musíš opět koupit a prodat zpět vyrobené. Pokud budeš chtít dělat poradce na cokoliv,věř že už před tebou jsou tisíce vyškolených, zase za vlastní peníze. Kolik jsi schopna do začátků zainvestovat ? Tak minimum je dost tisíc....

"Na internetu" se peníze vydělat nedají, ale
v internetu můžete např. inzerovat to, co umíte.

Jste-li dobrá účetní, nabídněte vedení účetnictví.
Umíte-li cizí jazyky, nabídněte překlady, …

"Klikačky" jsou nesmysl, ty nikdo nevyplácí.
"Nabídky práce z domova" jsou ve většině případů nabídkami podnikání.

Existují i firmy, které zadávají práci domů, ale je jich málo
a lidé, kteří takovou práci mají, se o tom moc nešíří.
I v tomto případě byste musela vyjít z toho, co umíte,
z toho, co byste zaměstnavateli mohla nabídnout.

Další možnost by mohla být v IT oblasti → někteří specialisté
také mohou (částečně) pracovat z domova.

Já bych se asi zkusila dohodnout se svým zaměstnavatelem, jestli bych
po dobu nemoci dětí nemohla alespoň část práce vykonávat z domova
(u mého zaměstnavatele – už neexistuje – to šlo).

Můžete se podívat i na web Workline, ale ani tam nenajdete moc nabídek
a seznam byl naposledy aktualizován v roce 2015.

[Doporučuji se tam rovnou podívat i na podvodné práce z domova ]