Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jak pojistit cizinku co ji povezu v autě?

Čeká mne delší cesta autem (jen v tuzemsku, ale asi pěkný kus po národním tankodromu) a zřejmě se mnou pojede i syn se svou přítelkyní - cizinkou. Ona asi má nějaké pojištění, ale nevíme jaké. Tak jsem pro jistotu chtěl připojistit sedadla. Ale co jsem se radil s agentkou jedné nejmenované pojišťovny co tam máme pojištěné auto, tak jsem dospěl k názoru, že pojištění sedadel případné problémy moc neřeší. Navíc ta agentka, jak se pak přiznala si myslela, že chci jet do zahraničí a vnucovala mi cestovní pojištění.
Tak se chci zeptat, jaké pojištění by bylo ať pro mne nebo pro ni nejvhodnější, kdyby se, nedej Bože něco stalo a třeba by to bylo posouzeno jako má vina (před jízdou nechlastám a nefetuji, ale člověk nemůže mít oči všude), aby případné náklady z toho plynoucí uhradila pojišťovna, pokud možno bez keců?

pojištění se nekonalo, cesta ano - dál není co řešit (Kurt)

Tak cesta tam i zpátky proběhla, zaplať Pán Bůh v pořádku i bez extra pojištění. Akorát cesta po národním tankodromu , to je požitek pro opravdové znalce, kdo vyhledává zážitkovou turistiku, vřele doporučuji, kamioňákům a autobusákům co tam jezdit musí věnuji tichou vzpomínku.
Zpátky jsem jel raději jinudy, někde tady
CHFzCVU2KB32
jsem dojel nějakého dementa v červeném autě, jel trochu pomaleji než jak se může, jinak přede mnou nikdo, za mnou nikdo (ano, i takové dálnice se u nás ještě najdou), tak jsem ho předjel. Když jsem byl na jeho úrovni, tak se začal šinout doleva, jestli zrovna posílal serepesku, čuměl do navigace nebo ladil autorádio... Naštěstí to stačil ještě srovnat.