Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nebankovní Půjčka

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli někdo neví o nějaký slušný půjčce on-line . Koukal jsem všude a samé lži . Děkuji

Z důvodu napadení tématu reklamními agenty zamykám. (Kurt)

Co považuješ za lži? Obecně - nebankovní půjčky bývají dražší a dej bacha na to, co podepisuješ, aby ses náhodou nezaručil svým barákem/bytem/autem a nepřišel o něj.
Pokud ti vlastní banka nepůjčí, je to varovný signál toho, že na půjčku nemáš. I půjčka je záležitost pro ty, co na ni mají.

Třeba to že je nějaká pujčka on-line a ty to potvrdíš a už tě kontaktuje více společností. Právě an tohle si chci dát bacha abych nepodepsal něco špatně . u všech bude určitě nějaký haček. moje banka by mi mohla furt půjčovat už u nich jednu mám .Ale chtěl bych se zeptat na tu on-line pujčku