Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podilove fondy

ahoj.prosim o radu ohledne podilovych fondu.napr.investuji do fondu 200000kc a vynosnost fondu je treba za rok 1 procento.tak je jasne ze za rok budu mit202000kc samozrejme orientacne.jde mi o to ze kdyz sleduji denni pohyb tak jeden den mam 201000 a dalsi den zase mene a nebo vice.ma to cenu takto sledovat nebo je lepsi spolehat na rocni vynosnost fondu. dik za odpoved

Do kalkulace si přidej na začátku obchodování poplatky a je to do cca 2% z hodnoty nákupu a je třeba o to zohlednit výkon fondu. Roční výnos fondu budeš znát až po roce :-), na historii se nemá cenu opírat jinak bys musel mít kříšťálovou kouli.