Prodej ojetiny do roka

ojetina [79.110.37.xxx], 06.03.2017 21:37, Podnikání, 2 odpovědi (324 zobrazení)
Ahoj když koupím ojetinu a prodám dříve než do jednoho roka jakou daň a kolik budu platit?

příklad: koupím auto za 100tis prodám za 130tis.

děkuji

Odpovědět


PředmětAutorDatum
Re: Prodej ojetiny do roka Wikan06.03.2017 21:45
Re: Prodej ojetiny do roka posledníL-Core11.03.2017 07:17

Re: Prodej ojetiny do roka

Registrovaný Wikan, 06.03.2017 21:45
15 % z rozdílu mezi prodejní a nákupní cenou.

↑ Odpovědět


Re: Prodej ojetiny do roka poslední

Administrátor L-Core, 11.03.2017 07:17
Doplním wikana: po skončení roku, kdy k prodeji došlo, budeš muset sám podat daňové přiznání k DPFO a tenhle prodej uvést v příjmech dle § 10. Součástí přiznání budou všechny tvé příjmy, čili i například mzda.

↑ Odpovědět


TOPlist