Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ktorá banka je podľa Vás najvýhodnejšia a najlepšia ?

Dobrý deň chystám sa založiť si účet v nejakej banke a taktiež tam chcem požiadať o menší úver po založení, žiaľ neviem ktorú banku si vybrať, sto ľudí sto chutí každá banka má svoje klady a zápory, ale neviem pre ktorú sa rozhodnúť, aby som potom neskôr neľutoval. Kde ste vy ?? A ste spokojní ? Ďakujem za odpovede.

Banku bych vybíral podle poplatků, tedy vybíral bych pouze z těch bank, co mají nulové poplatky za základní služby a bez měsíčního paušálu. Pokud ti jde o úvěr, založ si tři účty u třech bank a přeposílej si peníze mezi nimi stále dokola, všechny tři banky ti po pár měsících nabídnou předschválený úvěr jen na základě těch obratů, výše úvěru bude přímo záviset na výši a množství tvých transakcí mezi tvými třemi účty.