Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Máte zkušenost s firmou Ušetřeno.cz s.r.o.?

Dostali jsme e-mail s nabídkou změny dodavatele plynu:
Dobrý den,
děkujeme Vám za objednávku změny dodavatele Yello TOP24 . Těší nás, že jste si pro spolupráci vybral právě portál plynodcezu.cz.
Tým Ušetřeno.cz s.r.o.
Back office

Ušetřeno.cz s.r.o.
Jemnická 1138/1
140 00 Praha 4

tel. +420 226 258 731
Email: smlouvy@usetreno.cz

Máte s tímhle dodavatelem zkušenosti?

Mně se nazdá už název oné firmy.

Výhodnost DTestu je také sporná. Sice se tváří strašně nezávisle, ale reálně ty jejich doporučení jsou pochybná. Za mě nejvhodnější, je najít si nejlepšího dodavatele přes kalkulátor na TZB-info, kde není milion skrytých podmínek čarou, člověk hned vidí výsledek a to bez zadávání emailu, telefonu apod. kalkulator.tzb-info.cz. Samotný přechod není nic složitého, co by průměrně vzdělaný člověk nezvládl, na to není potřeba nějaký zprostředkovatel. Na webu všech dodavatelů energií je vše potřebné uvedeno a většinou stačí prostě poslat dop.dopisem podepsaný formulář žádosti/smlouvy, co tam mají a zbytek už si domluví nový se starým dodavatelem :-)

Detaily jsem kontroloval vcelku důkladně, mám to v povaze, co konkrétně ti vadí (oproti smlouvě s ČEZem, ať jsme konkrétní)? Píšeš o mnoha detailech, já žádám o věcné pojmenování alespoň pěti z nich, ale ty zase jenom tlacháš, viď, ty DETAILE {sem patří smajlík blíček}

u týchto všelijakých "šetriacich" alternatívach si treba dať pozor na pár vecí,jednou z nich je zmluvná pokuta ktorú bude požadovať pôvodný dodávatel za nejaké predčasné ukončenie zmluvy alebo za ukončenie zmluvy bez zmluvne zaviazanej výpovedne lehoty-kto ju uhradí ?,ďalšou vecou je to,že títo alternatívni dodávatelia obvykle nemajú svoje rozvody médií,ale platia za prenájom-aby tento prenájom v konečnom dôsledku nepreniesli na zákazníka v nejakom ročnom zúčtovaní aj keď behom bežného zúčtovacieho obdobia budú za dodané médiá účtovať menej,to potom tá úspora za samotný plyn/elektrinu/ vodu môže byť deklasovaná následným ,možno jednorazovým poplatkom za prenájom rozvodov,treba si velmi dobre preštudovať zmluvné podmienky aby nenastalo nejaké nepríjemné "prekvapenie"....

S portálem nemám zatím osobní zkušenosti, ale známi přes to zařizovali elektřinu. Jsou více než spokojeni. Já zatím přemýšlím jestli do toho jít, jsem velice pohodlný člověk, který se bojí nových věcí, ale časem se snad odvážím abych ušetřil pár penízků.