Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem založení eshopu

Dobrý den,

nikde jsem nenašel žádné srozumitelné informace ohledně založení eshopu, tak se chci obrátit na někoho zde v poradně, kdo s tím má zkušenosti. A poradil by mi jak na to a co je vše potřeba k tomu mít ? A jak je to pak s placením sociálního a zdravotního ? Byl by to eshop s kosmetikou.

DÍKY MOC, Dan
Změna předmětu, původně: Eshop (Kurt)

Je to stejné jako u normálního obchodu. Živnostenský list, přihláška k daním na FÚ, přihláška na OSSZ a ZP jako OSVČ. Placení pojistného pak podle toho, zda se bude jednat o podnikání jako hlavní nebo vedlejší činnost.

Najdi si účetního/daňaře, který s tebou vše probere a bude se ti pak starat o papíry.