Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Platby přes paypal bez kreditní karty

Dobrý den, mám otázku založil jsem si paypal učet a znamí mi na něj poslal peníze ale já nemám bankovní učet ani kreditní kartu mohu tedy platit přes paypal kfyž tam mám peníze ? když jsem na stránce zkoušel platit tak jsem zvolil platbu paypal vyskočilo mi okénko od paypalu tak jsem se přihlásil a myslel že to bude vše ale po příhlášení to po mě chce práve tu kreditní kartu viz foto ..

Mam paypal, neni svazanej s zadnou kartou a platim s nim bezne. Dokud neni svazanej s kartou nebo s uctem, je tam limit na transakci a hlavne limit na transakce za rok. Nicmene staci si na nej poslat penize z vlastniho uctu(stejny jmeno) a limit padne. Urcite to lze i bez karty.