Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bonzovací tlačítko

Pro notorické bonzáky je zde nový druh zábavy:
http://adisspr.mfcr.cz/adistc/adis/idpr_pub/eet/uc t/nahlaseni.faces

Jak tohle dopadne, až budou lidi jen tak z plezíru anonymně odesílat nepodložená udání jeden na druhého ("…táto, tomu našemu sousedovi obuvníkovi se ňák daří, práskneme ho, sfiňu, ať má nějaké problémy. Jdi ho hospody, maj tam wifinu, z mobilu tam napiš, že ti nechtěl dát účtenku, když ti opravoval ty adidasky za čístapadepane. Že to není pravda, neva, hlavně ať ho Babiš zmáčkne…"), to netuším.

Jednou tady někdo dával výstřižek z protektorátních novin, kdy Gestapo žádalo ctěnou českou veřejnost, aby ubralo na udávání, že to prostě nestíhají. Máme to v krvi, bude veselo.

Nu, MF to zrušilo a obratem se (prý) zvýšila nekázeň hospod, přestali EET účtenky dávat. Já byl od zahájení ve třech provozovnách v našem okresním městě a ani náznak toho, že bych nějakou účtenku měl dostat - žádný rozdíl, před a po bonzovacím webu.

https://www.novinky.cz/ekonomika/426860-babis-pros incove-trzby-restauraci-vzrostly-mezirocne-o-sto-p rocent.html
Prý se tržby zvýšily o 100%, jsem zvědav na podrobnosti. I kdyby to bylo méně, třeba polovina, kde jsou tedy všichni ti hluční poctiví, kteří nikdy nešidili? ;-)