Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Autodoprava

Dobry den mam zopar nejasnosti chcem zacat podnikat teda otvorit si zivnost a prevazat tovar na dodavke do 3,5tony.
Okrem zivnosti potrebujem ktomu este nieco ine? Niake osvedcenie alebo nieco podobne? Vodicak je samozrejmost.
A neviem pri takomto zamere ci sa jedna o vnutrostatnu nakladnu prepravu alebo nie
Vopred dakujem

Reklamu na komerčních médiích ? Stávající subjekty mají většinou už stálou klientelu,mohou si dovolit množstevní (kilometrové) slevy. Potřebuješ do začátků asi vysoký úvěr,ty zaběhnuté zlikvidovat a potom si budeš diktovat ceny. Je to ale na delší období,několik let. Jak začal Jančura ?