Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je lepsi vyplata na paypal nebo ucet?

Ahoj vsichni,
mam dotaz, jestli je lepsi nechat si posilat vyplatu z Nemecka v € na ucet na paypalu nebo na bezny bankovni ucet. Nebo je to uplne jedno? Pripadne jak funguje pak presun z paypalu na bezny ucet, plati se za to neco?
Dekuju predem za odpovedi.

PP balance je AFAIK tvůj reálný stav na PP účtu - tedy v podstatě peníze uložené v bance PP. Problém je, že než tam ty peníze dostaneš, budeš muset zaplatit za jejich převod - viz výše.

Vždy si zjisti:
- kolik zaplatíš za to, že peníze přijdou (resp. kolik si ze zaslané částky banky strhnou)
- kolik stojí další přeposlání peněz
- kolik stojí výběr (bankomat, přepážka)
- ve tvém případě i konverzní kurzy (EUR/CZK)