Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Praca z webu mysleniebohatych.eu

Ahojte, chcela by som sa Vas spytat ci niektora nepoznate stranku www.mysleniebohatych.eu a zarabanie na reklame. Jedna znama mi ju odporucila, ze je to velmi seriozne a uz jej tam aj vyplatili peniaze. Dobre je ze je mozne zacat bez vkladu a denne odklikat reklamy za ktore sa neskor daju kupit nejake balicky, na ktorych sa tiez zaraba. Hovorila, ze si tam na zaciatku poslala 30euro a ze za 2-3 mesiace tam je mozne si privyrobit 5-10 euro denne.
Rozmyslam, ze by som zacala, mozno urobila aj vklad. Nemate s tym niekto nejake skusenosit?

Dakujem.

odklikat reklamy za ktore sa neskor daju kupit nejake balicky, na ktorych sa tiez zaraba

Takže zaplatíš 30 euro,klikáš pár měsíců,pak dostaneš místo peněz nějaké balíčky.Pokud se je podaří prodat,možná se vrátí časem i ten vklad zpátky.
Nemusíš se nakonec zaregistrovat pod tu svoji známou?Tj.děláš i na ni,klasické letadlo.