Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ČPP, máte s ní někdo zkušenosti?

Zdravím, máte někdo zkušenosti s ČPP? Jeden pojišťovák mi u nich nabídl životní pojištění se spořením a podle toho co mi ukázal, bych na tom byl líp jak u ČSOB. Nikdy před tím jsem ale o ČPP neslyšel a na netu jsem na ní moc názorů jiných nenašel, navíc už jenom to, že mi zavolal sám od sebe mě zaráží, takže mám strach to přepsat. Je tu někdo, kdo by mi řekl víc? Děkuji

Zamysli se nad tím, zda potřebuješ životní pojištění SE SPOŘENÍM. Já měl taky takovou pojistku, ale na spoření šla jen stovka měsíčně. Raději jsem pojistku předělal tak, abych nespořil nic a navýšil pojistné částky. Tu stovku měsíčně si můžu dávat do prasátka, vyjde to nastejno. Nebo to raději dám do penzijního spoření.
Jo a ještě něco - to spoření, pokud to vybereš brzo, tak z toho moc nedostaneš, někdo musí zaplatit provizi pojišťováka. Další věc - dá se to odepsat z daní, ale pokud to vybereš, budeš to muset zpětně dodanit. To jsem si taky užil, když jsem na FÚ zjišťoval, kolik jsem si vlastně odečetl.

Já si asi budu muset najít nějakého poradce, co mi v těchto věcech poradí, protože tomu vůbec nerozumím a snadno na něco naletím :) A v mojí otázce jsem udělal chybu. U ČPP bych měl životní pojištění a spoření u NN.

Dvakrát, v rozmezí jednoho roku, mě někdo naboural tak, že to vždycky bylo v autorizovaném servisu za cca 40kKč a vždycky z jeho viny. První pachatelka byla pojištěná u ČSOB. Jednání po telefonu vstřícné, druhý den přijel maník to nafotit, servis si s nima pak domlouval nějaké vícepráce, co se objevilo, když to rozkryli. Naprostá spokojenost. Podruhý to do mě napálil taxikář, pojištěný u ČPP. Poškození téměř totožné, vina jasná (jel na červenou, uznal to), jednání pojišťovny se mnou otřesné.