Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ČPP, máte s ní někdo zkušenosti?

Zdravím, máte někdo zkušenosti s ČPP? Jeden pojišťovák mi u nich nabídl životní pojištění se spořením a podle toho co mi ukázal, bych na tom byl líp jak u ČSOB. Nikdy před tím jsem ale o ČPP neslyšel a na netu jsem na ní moc názorů jiných nenašel, navíc už jenom to, že mi zavolal sám od sebe mě zaráží, takže mám strach to přepsat. Je tu někdo, kdo by mi řekl víc? Děkuji

Dvakrát, v rozmezí jednoho roku, mě někdo naboural tak, že to vždycky bylo v autorizovaném servisu za cca 40kKč a vždycky z jeho viny. První pachatelka byla pojištěná u ČSOB. Jednání po telefonu vstřícné, druhý den přijel maník to nafotit, servis si s nima pak domlouval nějaké vícepráce, co se objevilo, když to rozkryli. Naprostá spokojenost. Podruhý to do mě napálil taxikář, pojištěný u ČPP. Poškození téměř totožné, vina jasná (jel na červenou, uznal to), jednání pojišťovny se mnou otřesné.