Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlevnější doprava z USA

Dobrý den,
mám v úmyslu zakoupit si a prodávat zboží z Amazon.com.

Ovšem, obchody, ze kterých si chci nakupovat, nenabízejí zasílání do ČR, a proto bych rád využil nabídky virtuálních adres. Ale ceny za dopravu jsou oproti cenám na Amazonu opravdu šílené. Nechce se mi opravdu platit 2.500 korun za 10kilový balík, ani využívat lodní kontejnerovou dopravu a čekat na balíček čtvrt roku. Máte nějaké jiné návrhy, popřípadě jiné způsoby dopravy? Děkuji Vám moc, Treska.
Zmena kategórie, pôvodne: Podnikanie (fleg) (reklama) (reklama)

Pošlete balík do USA s DeliBarry (reklama) (reklama)

začni třeba tady na webu shipit.to, ještě si přes vyhledávač najdi konkurenci

je ta cena v USA skutečně brutálně nízká? může být neskutečný ojeb pak jednat s protistranou ve vyřizování reklamací.... nelze spoléhat, že zásilka nebude osvobozena od cla a DPH, DHL a jí pobobní včetně pošty zásilky takto zdaňují, i když u pošty je to loterie něco projde nepovšimnuto (pošta dnes vše rentgenuje, nic neotvírá)

ještě jsem se ptal kamaráda a ten cca před 4 lety využíval pro balení víc zásilek do jedné služby: zasilkovasluzba.com

v té době se to vyplatilo, rok na to se to už tolik nevyplatilo, celníci se vysloveně cíleně zaměřovali na balíky těchto služeb a víc dusili kolem dokumentace, pak cena zboží ve většině segmentu zboží se dost narovnala skrz kontinenty s přihlédnutím k bariérám dovozu do EU (clo a DPH)

Služby od zasilkovasluzba.com vyuzívám dodnes a stále se vyplatí mnoho věcí dovážet už jen proto, že si faktury vytváříte u společnosti vy, nikdo jiný, takže clo a DPH se dají dost snížit (samozřejmě to nesmí být moc nápadné). Sice DHL Vám doručí zboží už za 3 dny a proclení zařídí bez průtahů, ale jinak je to ranec peněz. Nyní kupuji elektroniku cca za 1.000 a skoro 1.000 dám za přepravu vč. celních poplatků :-( Stále se to vyplatí když to tu pak prodám za 3.500 a odbyt je :-D Nyní uvažuji o kontejneru, protože ve finále ušetřím cca 800 Kč na kusu, což při ročním obratu např. pětset až tisíc kusů je sakra znát :-D Jedna firma v HK (amhk.cz) dováží každý měsíc kontejner a při větším nákupu se cena v poměru s čekací dobou vyrovná :-)

Každopádně stát jde proti dovozu celkem tvrdě, nejvíc se vyplácí dovážet z Číny, ceny tam jsou absolutně jinde :-)

musel bys najít někoho kdo ten kontejner zaplatí a nechá tam pro tebe místo na titěrný balíček (podléhá to stejně clu a dani jakmile se to objeví v Evropě). kontejner je levný pouze k velkému převáženému prostoru a vysokým přepravním kapacitám..... to už by bylo vhodné otravovat své okolí kdo tam jede a v kufru ti to přiveze domů. dost nereálné