Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace telefonu - podnikatel

Dobrý den,
mám cca rok starý telefon který byl psaný na IČO, tudíž jde zákoník o ochraně spotřebitele bokem.
Nicméně jsem jej reklamoval, byl na reklamaci cca 50 dní a poté mi zaslali nový kus.
Je pro mě jako podnikatele stejný alespoň bod, že si mohu v případě neopravitelné povahy závady vybrat, zda-li chci nový kus, či vrácení peněz?

Předem mnohokrát děkuji za radu,

Pokial viem nie (aspon u nas). Tvoj vztah s dodavatelom sa riadi podla Obchodneho zakonnika a pokial tam nie je bod, co spominas tak asi s tym nic nespravis. Okrem faktu, ze u takehoto obchodnika uz dlasi telefon nekupis.
Pokial by slo o dotovany telefon od operatora skus to riesit s nimi, male bububu nezaskodi a operator by mohol teoreticky ustupit.