Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Daně 2016

Dobrý den, chci se zeptat nebo mám spíš dotaz.. potřebuji vědět jestli je ještě možnost dostat daně za loňsky rok.
V roce 2015 jsem ještě studoval a dělal maturitu tudíž jsem více jak půlroku byl studentem.Poté jsem nastoupil do práce a změnil povolání mezi lednem a únorem, kdy všichni vyřizovali vrácení daní. Ani jedna z firem mi nevrátila nic z daní. Je ještě nějaká možnost nebo už nemám šanci ? díky za rady =)

Šance samozřejmě je, otázka je, jestli se to vyplatí.

Jestli jste v roce 2015 nějaké daně odvedl, vyžádejte
si od zaměstnavatelů z roku 2015 potvrzení o zdanitelných příjmech
a odvedených zálohách daně z příjmu a podejete si daňové přiznání.
Prohlášení k dani z příjmu podepíšete na FÚ při podání DP.