Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem EET bez "fyzické" pokladny

Postupně se má týkat EET všech podnikatelů, kteří přijímají nějaké platby v hotovosti. Já jsem zatím poněkud ukolébán faktem, že se mě to bude týkat až od 2/2018. Ukolébán faktem, že pan ministr slíbil, že bude stačit i telefon, tablet či starý PC.

Ročně přijímám cca desítky plateb v hotovosti. Někteří platí na účet, někteří ale ani podnikatelský účet (z kterého by platili) nemají. A u některých je lépe nejdříve vyinkasovat prachy a pak předat dílo. Takže i mě EET nemine.

Zkoušel jsem hledat (vím, je brzo) nějaké SW možnosti, nějaký program, který bych do PC nainstaloval a on by (kontaktem na FÚ/MF) plnil funkci pokladny. Tiskárna je, takže není problém tisknout příslušné, finanční správou evidované, stvrzenky.

Hledal jste už někdo něco podobného? Bude se to týkat i některých z vás ;-)

Každopádně nechci platit nějaký měsíční paušál, to už bych si raději pořídil nějakou tu babišovu kasičku.

Podobný thread jsem rozjel i na účetním fóru? http://business.center.cz/business/diskuze/zprava. aspx?id=1402084

Nemám, hotel/hospodu ani v nejbližší době neplánuji navštívit :-)

Uvidím, jak k cenám přistoupí místní (v nárůst cena ale nevěřím); líbí se mi hlody některých v TV/médiích, že musí kvůli EET zdražit o desítky procent. Z jejich hlediska je to velmi nerozumné veřejné prezentování - ale co, je to jejich věc, každý sám strůjcem svého štěstí, státní správa má oči všude. Je to stejné, jako když slepice dá na FB své intimní fotky a pak se diví, že to různě koluje.

Jo, chápu je. I jejich nasr… nakakanost. Ale žrát jim to nebudu.

Já plně doporučuji eet-pos.cz, koupil jsem si to a je to jednoduchá rychlá aplikace, která umí, co člověk potřebuje. Nainstalujete si to do vlastního mobilu nebo tabletu a jedete. Já jsem naprosto spokojený. Připadá mi to jako klasická pokladna, kterou mám u sebe v tabletu, prostě dobrý!