Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doprava z USA do ČR

Zdravím, potřeboval bych poradit.
Chtěl jsem se zeptat zda nevíte kolik by mě stálo poslat z USA balík o velikosti 1x1m a váze okolo 250 kg.
Popř. neznáte nějakou spolehlivou firmu která by mě tento balík doručila až do ČR?
Hlavně bych chtěl znát cenu, ať vím jestli se mi to vyplatí.
Děkuji za odpověď

Pošlete zásilku z USA do ČR s DeliBarry (reklama)

Asi by to chtělo se zeptat přímo u dopravců. Váha je určitě nadstandardní, takže to bude mimo klasický ceník. Osobní zkušenost nemám, ale tady - www.delibarry.com je kalkulačka. Když dám USA-ČR, rozměry 100x100x100 cm a váhu 39 kg, skáče tam 23075 Kč. Víc tam zadat nejde, ale jestli už jsem mimo tvůj rozpočet, tak aspoň víš, že ne.